Magdalena Jankowska

Adwokat

Magda zdobywała swoje dotychczasowe doświadczenie pracując w warszawskich kancelariach prawnych, gdzie zajmowała się bieżącą obsługą podmiotów gospodarczych. Posiada praktykę w zakresie prawa handlowego, ze szczególnym uwzględnieniem transformacji spółek (podziały, fuzje, przekształcenia) oraz korporacyjnej obsługi podmiotów gospodarczych. Zajmuje się prawem energetycznym, w szczególności regulacjami prawnymi w zakresie odnawialnych źródeł energii, jak też prawem kontraktowym (analizowanie, przygotowywanie umów). Pracowała przy tworzeniu wielu opinii prawnych z zakresu prawa cywilnego, handlowego, energetycznego oraz kompleksowych badań prawnych podmiotów gospodarczych (due diligence).

Wykształcenie:

Uniwersytet Warszawski Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych, studia magisterskie na kierunku dziennikarstwo. Ukończenie w roku 2011.

Uniwersytet Warszawskiego Wydział Prawa i Administracji, studia magisterskie na kierunku prawo. Ukończenie z wyróżnieniem w roku 2013.

Aplikacja adwokacka w Okręgowej Izbie Adwokackiej w Warszawie, adwokat od 2017 r., egzamin adwokacki zdany z wyróżnieniem.

Kontakt

Tel: 530 087 260
E-mail: jankowska@hplegal.pl

Magdalena Jankowska