Tomasz Oleksiewicz

Radca prawny

Tomasz specjalizuje się w świadczeniu usług prawnych z zakresu szeroko pojętego prawa cywilnego i gospodarczego, w tym w szczególności sporów sądowych (gospodarczych i cywilnych), prawa handlowego, prawa umów, e-commerce i prawa konsumenta. Swoją praktyką obejmuje kompleksową obsługę przedsiębiorców - spółek prawa handlowego, jednoosobowych działalności gospodarczych oraz pozostałych podmiotów gospodarczych, jak również prowadzi sprawy konsumentów.

Tomasz na co dzień świadczy dla klientów kancelarii pomoc prawną w zakresie ich bieżącej działalności, a szczególnie – sporządzania umów w sposób optymalnie zabezpieczający interesy klienta, udzielania bieżących konsultacji prawnych, negocjacjach z kontrahentami, reprezentowania w postępowaniach rejestrowych przed KRS, kompleksowej obsługi działalności  spółek (m.in. zakładania spółek, przeprowadzania zmian w spółkach, obsługi zgromadzeń, obsługi zarządu, realizacji przekształceń), reprezentowania w sporach na etapie przedsądowym i sądowym, sporządzania analiz i opinii prawnych, egzekwowania praw konsumentów.

Wykształcenie:

Aplikacja radcowska w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie, ukończona z wyróżnieniem.

Absolwent Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie - studia jednolite magisterskie na kierunku prawo. Ukończone w 2017 roku.